Ofis makinaları konusunda (fotokopi, faks, yazıcı) satış, teknik servis ve sarf malzemeleri üzerine 1997 yılında ticari hayatına başlayan şirketimiz, son 18 yıldan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş elde ettiği deneyimlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, doğru, zamanında ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış ve bu sayede sektörde varlığını sürdürmüştür.

Ofis cihazları içersinde süphesiz en çok kullanılan ve bir çok ofisde masalarınızda yer alan yazıcılar, son yıllarda fiyatlarının düşmesiyle  ofislerin vazgeçilmezi olmuşlardır. Fakat beraberinde bazı sorunları da getirmişdir, yazıcıların satın alırken ucuz olması fakat kullanırken yüksek baskı maliyeti ile kartuş fiyatları neredeyse yeni bir yazıcının tutarına eşit olmasıyla kullanıcıları karşı karşıya bırakmıştır ve bu yüzden de kullanıcılar dolum veya muadil kartuşları kullanmaya başlamışlardır.

Fakat ne yazık ki bu işin ehli olmayan bir çok kişi kartuş dolum işi yapmış ve yapmaktadır ve bu kişiler kartuş dolumu yaptırmış kişilerin memnuniyetsizliklerini kazanmışlardır.

İşletmemiz bu cihazların kullanımının çok fazla artış göstermesi ve müşterinlerinden gelen yoğun talep üzerine ve kartuş dolumu yapabilecek uzman firma sayısının yok denecek kadar az olması sebebiyle 18 yıllık ofis makinalarındaki teknik alt yapısıyla 2005 yılında Elkom Bilişim  adı altında kendi markasıyla bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Üretimdeki kalitemizle farkımızı hisseden müşterilerimiz sayesinde bu sektörde de haklı bir yer edindik. Elkom Bilişim  bugün yaklaşık 2400 müşterisine hizmet vermektedir, hedefimiz kalite odaklı müşteri memnuniyeti kazanmak.

Sizinde Hizmetinizdeyiz.    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR